ısparta iline bağlı şirin bir ilçe olan sütçüler insanlarının sıcaklığı,yardımseverliği,konukseverliği ilçeye geldiğinizde göze çarpan özellikleridir...
Üye Girişi
Şifremi Hatırlat Şifremi Hatırlat
| |
Yeni Üyelik Yeni Üyelik
SUYAD 2017 FUTBOL SUYAD 2017 FUTBOL

Hoşgeldiniz... Hoşgeldiniz...

Eklenti Kur
Radyo Radyo

Kaydol
E-Bülten E-Bülten

EtkinlikEtkinlik Kayıt Formu Kayıt FormuEtkinliklere kaydolmak için tıklayınız
UlaşımUlaşım Krokisi Krokisi
DavetDavet Bölümü BölümüTanıdıklarınızı çağırın sitemizi canlandırın
İletişimİletişim Formu Formuinfo@


TAKVİM TAKVİM

Reklamlar Reklamlar

SÜTÇÜLER´DE FEVZİ ERİNÇ EĞİTİME 1 MİLYON LİRA BAĞIŞ YAPTI.

SÜTÇÜLER´DE Fevzi Erinç Eğitime 1 Milyon Lira Bağış yaptı.


defa gösterilmiştir
Hayırsever işadamı Fevzi Erinç, Sütçüler ilçesine okul yapımı için Isparta Milli Eğitim Müdürlüğü´ne 1 milyon lira

Fevzi Erinç Eğitime 1 Milyon Lira Bağış yaptı.

Hayırsever işadamı Fevzi Erinç, Sütçüler ilçesine okul yapımı için Isparta Milli Eğitim Müdürlüğü'ne 1 milyon lira..

Hayırsever işadamı Fevzi Erinç, Sütçüler ilçesine okul yapımı için Isparta Milli Eğitim Müdürlüğü'ne 1 milyon lira bağışta bulundu.
Isparta Valiliği'nde düzenlenen protokol törenine Vali Memduh Oğuz, İl Milli Eğitim Müdürü Sabri Caner ve işadamı Fevzi Erinç katıldı.
Törende konuşan Vali Memduh Oğuz, eğitime yapılan yatırımın önemine dikkat çekerek, Sütçüler ilçesinde 50 yıllık okul bulunduğunu, okulun onarımı için 100 bin lira ödenek geldiğini, fakat binanın çok eski olduğu için parayı onarımda harcamak istemediklerini söyledi.
İlçeye yeni bir ilköğretim okulu kazandırmak için çeşitli çalışmalar yürüttüklerini belirten Oğuz, ''Biz ilçede TOKİ'nin yaptırdığı Çok Programlı Lise'ye Fevzi Erinç'in ismini vereceğiz. Bunun karşılığında da işadamımız ilköğretim okulu yapımı için İl Milli Eğitim Müdürlüğü'ne 1 milyon lira bağışta bulundu. Eğitime önemli bir katkıda yaptı'' dedi.
Çevre Şehircilik İl Müdürlüğü tarafından projelerin hazırlandığını kaydeden Oğuz, ''Yapılan 1 milyon lira bağış ve merkezden temin edeceğimiz kaynaklarla Sütçüler'de okul yapımını tamamlayacağız. İlçede eğitime önemli katkıda bulunacağız'' diye konuştu.
Oğuz, iş adamı Fevzi Erinç'e eğitime yaptığı katkılar için teşekkür etti.
Hayırsever iş adamı Fevzi Erinç ise, daha önce de eğitim alanında çeşitli yardımlarda bulunduğunu, bunun kendisini mutlu ettiğini söyledi.
Sütçüler ilçesinde doğduğunu belirten Erinç, ''Havasını aldığım, suyunu içtiğim memleketime bugüne kadar pek hizmet edemedim. Nasip bugüneymiş. Allah'ın izniyle memleketime bir vefa borcu olarak bir okul yaptırmak istiyorum. Bu parayı devletime, milletime ve doğup büyüdüğüm topraklarıma hediye ediyorum. Biz devletimize, milletimize çok bağlıyız'' dedi.
Konuşmaların ardından protokol, Vali Memduh Oğuz ve iş adamı Fevzi Erinç arasında imzalandı.

 kaynak:haber32.com
YORUM GÖNDERYORUM GÖNDER
  Adınız Soyadınız :
  Mesajınız :
Not : Lütfen küçük harf kullanınız. Maksimum 500 karakter

Önemli Not : Gönderilen mesajlar sistem tarafından kayıt altına alınmakta olup site yöneticileri tarafından görülmektedir. Lütfen bu hususa dikkat edelim ve başkalarını rahatsız edici mesajlar göndermeyelim.
Sayfa Üretim süresi :0,0176

© 2011 sutculerliler.com
Sütçüler İlçesi Web Portalı http://www.sutculerliler.com

Tam Ekran